Özel Güvenlik Kursuna Giderken Aynı Zamanda Çalışmak Mümkün mü?

Özel güvenlik eğitimi veren yerler çok olduğu için bu alanda iş sahibi olmak isteyen siz değerli kursiyerlerimiz, bu konuda sıkıntı çekebiliyor bu bir gerçek. Çünkü her firma iş imkanı sağlayamıyor bunu garanti etseler bile!

Peki bunu bile bile neden garanti ediyorlar?

 Özel güvenlik elemanı olmak isteyenler hem haklarını tam anlamıyla bilmedikleri, kendilerine verilen sözleşmeleri tam okumadıkları veya buna benzer sebeplerden dolayı bazı firmalarda bunu kendi avantajları adına kullanabiliyorlar. Açık konuşmak gerekirse maalesef ülkemizde güven konusu fazlasıyla suiistimal edildiği için, dolandırıcı kuruluşların bu alanda çalışmak isteyen masum kursiyerlerin ceplerine göz dikebiliyorlar.

Peki neden Okyanus Group?

Çünkü biz kursiyerlerimize özel güvenlik eğitimi verirken aynı zamanda hem tecrübe hem de para kazanmaları için onları “gözetim elemanı” yada “danışma görevlisi” olarak iş bulabiliyoruz. Eminiz ki aklınızda şu soru vardır “işi garanti ediyor musunuz?” öncelikle şunu söylemek gerekir biz bu sektörde 10 yıldır varız ve işimizi düzgün yaptığımız için hatırı sayılır derecede referanslarımız var. Ayrıca şunu belirtelim ki işe başvuran kursiyerin ikamet ettiği yer, ne mezunu olduğu ve işi veren yerin nasıl bir eleman istediğine göre de değişir.

Fakat dediğimiz gibi referanslarımızın bolluğundan dolayı kursiyerlerimize; hem kursa kayıt olduğunda tecrübe ve para kazanmaları için “gözetim elemanı” yada “danışman” olarak iş buluyoruz, hem de kursu başarı ile bitirdiklerinde onlara gerekli iş imkanını ücretsiz bir şekilde sağlıyoruz. Hemen sizde Okyanus Group’u şimdi arayarak gerekli detayları bizimle konuşabilir yada ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Telefon numaralarını iletişim bölümünden bulabilirsiniz.

Güvenlik Sertifikası Nasıl Alınır?


Ülkemizde en hızlı büyüyen ve gelişen güvenlik sektöründe yılda 350.000 personelin iş imkanına kavuştuğu alanda sizde yerinizi almak istiyor fakat nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.


Okyanus Group olarak bu yazımızda size güvenlik sertifikası nasıl alınır onu anlatacağız. Özel güvenlik sertifikası almak için öncelikle mezuniyet durumunuzun silahsıza mı silahlıya mı uygun olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir.

Özel güvenlik görevlilerinde aranan şartlar

+ Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

+ Silahsız olarak görev yapacaklar için en az (8 yıl) ilköğretim mezunu,18 yaşını doldurmuş olmak

+ Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl sağlığı hastalığı ile özürlü bulunmamak

+ Adli sicil kaydı bulunmamak

+ Silahlı olarak görev yapacaklar için en az lise veya yüksekokul mezunu,21 yaşını doldurmuş olmak

+ Kamu haklarından yasaklı olmamak


Okyanus Group olarak eğitimini bizden alan kursiyerlerimize herhangi bir ücret talep etmeden işlerine kavuşturuyoruz. Bu uygulama sayesinde sizlere,çalışırken sertifika alma şansı sağlıyoruz. Sizde Okyanus Group ailesine katılmak isterseniz. “iletişim” tıklayarak iletişim numaralarımıza ulaşabilirsiniz.


Kimlikli Yatılı-Yatısız Güvenlik Görevlisi

Fulya’da bulunan özel hastane projemiz için özel güvenlik kimliği olan,1.75 boy ve üzeri,22-35 yaşları arasında BAY özel güvenlik görevlileri alınacaktır.
2+2+2 vardiya
2000 TL maaş + yemek Devamını Oku

Kurtköy’e Bay Personel

Kurtköy’deki projemizde 1700 TL MAAŞ + 185 TL YOL + AGİ + YEMEK + SSK Devamını Oku

Bodrum’a Yatılı Kimlikli

1600 TL Maaş + Kalacak Yer + 3 Öğün Yemek + Ssk Devamını Oku