Özel Güvenlik Kursuna Giderken Aynı Zamanda Çalışmak Mümkün mü?

Özel güvenlik eğitimi veren yerler çok olduğu için bu alanda iş sahibi olmak isteyen siz değerli kursiyerlerimiz, bu konuda sıkıntı çekebiliyor bu bir gerçek. Çünkü her firma iş imkanı sağlayamıyor bunu garanti etseler bile!

Peki bunu bile bile neden garanti ediyorlar?

 Özel güvenlik elemanı olmak isteyenler hem haklarını tam anlamıyla bilmedikleri, kendilerine verilen sözleşmeleri tam okumadıkları veya buna benzer sebeplerden dolayı bazı firmalarda bunu kendi avantajları adına kullanabiliyorlar. Açık konuşmak gerekirse maalesef ülkemizde güven konusu fazlasıyla suiistimal edildiği için, dolandırıcı kuruluşların bu alanda çalışmak isteyen masum kursiyerlerin ceplerine göz dikebiliyorlar.

Peki neden Okyanus Group?

Çünkü biz kursiyerlerimize özel güvenlik eğitimi verirken aynı zamanda hem tecrübe hem de para kazanmaları için onları “gözetim elemanı” yada “danışma görevlisi” olarak iş bulabiliyoruz. Eminiz ki aklınızda şu soru vardır “işi garanti ediyor musunuz?” öncelikle şunu söylemek gerekir biz bu sektörde 10 yıldır varız ve işimizi düzgün yaptığımız için hatırı sayılır derecede referanslarımız var. Ayrıca şunu belirtelim ki işe başvuran kursiyerin ikamet ettiği yer, ne mezunu olduğu ve işi veren yerin nasıl bir eleman istediğine göre de değişir.

Fakat dediğimiz gibi referanslarımızın bolluğundan dolayı kursiyerlerimize; hem kursa kayıt olduğunda tecrübe ve para kazanmaları için “gözetim elemanı” yada “danışman” olarak iş buluyoruz, hem de kursu başarı ile bitirdiklerinde onlara gerekli iş imkanını ücretsiz bir şekilde sağlıyoruz. Hemen sizde Okyanus Group’u şimdi arayarak gerekli detayları bizimle konuşabilir yada ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Telefon numaralarını iletişim bölümünden bulabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir